Wycena usługi druku 3DI.J.Paliga jest firmą oferującą usługi profesjonalnego druku 3D, wytwarzania prototypów oraz krótkich serii produkcyjnych. Posiadamy bogaty park maszynowy wyposażony w profesjonalne drukarki 3D, które umożliwiają nam wytwarzanie wysokiej jakości elementów w szerokim zakresie gabarytowym i materiałowym. Gwarantujemy dostarczenie wyrobów najwyższej jakości, z gładkimi ściankami i wszystkimi szczegółami zawartymi w komputerowym modelu. Nasze wyroby nie wymagają dodatkowej obróbki po wydruku 3D - jakościowo dorównują elementom otrzymanym po wtrysku.
druk 3d  wycenaW celu otrzymania wyceny niezbędne jest przesłanie komputerowego modelu 3D na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Nasi specjaliści następnie skontaktują się z Państwem w celu omówienia Państwa oczekiwań co do jakości wykonania, materiału i zastosowania prototypu. Na tej podstawie możemy pomóc w wybraniu odpowiedniej technologi druku 3D i przedstawić Państwu oficjalną ofertę.

Zapraszamy także do naszego biura, gdzie bezpośrednio skonsultować możecie Państwo z naszymi ekspertami konkretny projekt.

Oferujemy możliwość druku 3D kilkunastu elementów jednocześnie - tylu ile zmieści się na platformie roboczej. Drukowane równocześnie modele mogą pochodzić z różnych plików. Znacząco obniża to koszt i czas potrzebny na stworzenie krótkiej serii produkcyjnej.druk 3d wycena

Komputerowy model może być stworzony w dowolnym programie umożliwiającym modelowanie 3D. Plik przed wyceną należy wyeksportować do formatu stl. Akceptujemy również formaty: STEP, STP, DWG oraz SLDPRT.Podczas generowania detali do druku 3D należy zwrócić szczególną uwagę na poprawność uzyskanego modelu oraz gęstość siatki trójkątów gdyż ma to bezpośredni wpływ na efekt końcowy wydruku. Każdorazowo sprawdzamy poprawność przesłanych plików. W przypadku wadliwych modeli przesyłamy informację zwrotną do Klienta z prośbą o usunięcie błędów. Nie ingerujemy w modele klientów. Gotowy prototyp dostarczy do Państwa kurier w ciągu około 5 dni roboczych. Wykonywane przez nas produkty nie będą wymagały żadnej dodatkowej pracy w celu otrzymania wszystkich zaprojektowanych szczegółów.

Na cenę ma wpływ rodzaj wybranej technologii druku a więc i końcowa jakość otrzymanego produktu, czas pracy maszyny i ilość zużytego materiału. Na cenę nie ma wpływu stopień skomplikowania elementu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Zobacz jak sprawdzić czy Twój plik stl nie posiada błędów

Film pokazuje w jaki sposób szybko sprawdzić czy wygenerowany przez nas plik stl jest poprawny. Do sprawdzenia poprawności pliku stl polecamy zainstalowanie darmowej wersji programu Netfabb basic, która umożliwia sprawdzenie i naprawę pliku stl.