×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 669

O nas 

Spółka rozpoczęła działalność w roku 2010 ukierunkowaną na przetwórstwo tworzyw sztucznych oraz produkcję aluminiowych elementów dla budownictwa. W roku 2013 podjęta została decyzja o zmianie profilu działalności Spółki z nastawieniem na nowe technologie.

Aktualnie oferujemy Klientom kompleksowe rozwiązanie w zakresie przekształcenia ich pomysłów w finalne produkty. Oferowane przez nas technologie oraz wiedza zespołu pozwala na szybką realizacje celów. Nasze wsparcie przy projektach dotyczy wszystkich etapów powstawania wyrobu; tj: prac projektowych łącznie z wykorzystaniem symulacji komputerowych, wykonania prototypów oraz krótkich serii produkcyjnych. Modelowanie przestrzenne z wykorzystaniem zaawansowanego oprogramowania oraz skanowania 3D pozwala na szybką realizację innowacyjnych rozwiązań. Zastosowanie druku 3D w procesie prototypowania to kolejna nasza usługa którą oferujemy Klientom. Dysponujemy technologią FDM Professional i Multi Jet Printing, które znakomicie nadają sią do tego typu zastosowań. Specjalizujemy się w precyzyjnym druku 3D. Profesjonalny park maszynowy i wiedza jest gwarancją wysokiej jakości prototypów i krótkich serii produkcyjnych.

Nowo opracowana przez nas metoda produkcji form wtryskowych w oparciu o technologię Multi Jet Printing pozwala na realizację krótkich serii produkcyjnych. Rozwiązanie to umożliwia szybkie wprowadzenie nowych wyrobów na rynek przy ich niskich kosztach wytworzenia.

Oferowane przez nas usługi dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.