Firma I.J.Paliga została założona z myślą o świadczeniu usług w dziedzinie nowych technologii. Jako podstawę swojej działalności od samego początku uznawała branże druku 3D. Z tego powodu jako jedna z pierwszych firm w Polsce dokonała zakupu profesjonalnej drukarki 3D wytwarzającej prototypy z żywicy utwardzanej światłem UV. Obecnie, dzięki dynamicznemu rozwojowi firma rozszerzyła swoją działalność o usługi krótkich serii produkcyjnych i modelowania przestrzennego.Świadczymy usługi:Precyzyjnego druku 3D


Wykonywania krótkich serii produkcyjnych na prototypowych formach wtryskowych


Projektowania i modelowania 3Ddruk 3d

Oferujemy wykonywanie prototypów metodą druku 3D w technologiach:

MJP (Multi Jet Printing) - uznawana za jedną z najdokładniejszych technologii druku 3D dostępnych obecnie na świecie

FDM Professional - najpopularniejsza odmiana druku 3D.


forma wtryskowa krótka produkcja

Jesteśmy pierwszą w kraju firmą, która oferuje wykonanie krótkiej serii produkcyjnej lub prototypu na formie wtryskowej wydrukowanej na drukarce 3D. Dzięki tej metodzie możesz zamówić do 100 elementów wykonanych metodą wtrysku. Umożliwia to gruntowne sprawdzenie i eliminacje ewentualnych błędów projektowych badanego elementu przed wykonaniem docelowej - metalowej formy wtryskowej.


projektowanie 3d

Oferujemy możliwość zaprojektowania dowolnego modelu 3D w programie Solidworks. Nasi inżynierowie specjalizują się w projektowaniu 3D form wtryskowych oraz wszelkich technicznych wyrobów.