Usługi wtrysku termoplastów

druk 3d wtryskarka

I.J.Paliga świadczy usługi wtrysku tworzyw sztucznych na formach powierzonych. Realizujemy zlecenia krótko oraz wieloseryjne. Firma posiada automatyczną wtryskarkę firmy Arburg o parametrach:

siła zwarcia: 50 ton
pojemność wtrysku: 80 g
prześwit między kolumnami: 325mm

Nasz zespół posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, jesteśmy wstanie zrealizować nawet najbardziej złożone zlecenia na wyroby tworzone metodą wtrysku.

Oferujemy usługi wtrysku na formach powierzonych przez klienta. Realizujemy zlecenia wielko i krótko seryjne. Odznaczamy się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia i bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Podczas wykonywania usługi wtrysku zwracamy szczególną uwagę na powtarzalność wymiarową i kolorystyczną wykonywanych elementów. Ponadto zajmujemy się pakowaniem, oklejaniem i składaniem wykonywanych metodą wtrysku elementów, tak by klient mógł dostać gotowy i zgodny z jego oczekiwaniem produkt.

W ramach świadczonych przez nas usług wtrysku na formach powierzonych współpracujemy z licznymi firmami z branż: elektronicznych, samochodowych, AGD.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, szybko reagujemy na uwagi przesyłane przez klienta, tak by wraz z rozwojem jego pomysłu dostarczyć mu idealnie dopasowany wyrób. Oferujemy usługę wtrysku z najpopularniejszych tworzyw sztucznych, w różnych kolorach przy zachowaniu krótkiego czasu realizacji.

usługi wtrysku

wypraski
usługi wtrysku

wypraski