Frezowanie CNC

Frezowanie CNC

Oferujemy frezowanie CNC. Specjalizujemy się w obróbce stopów aluminium oraz tworzyw sztucznych. Pracujemy na nowoczesnym ploterze frezującym, co gwarantuje wysoką jakość detali. Wykonujemy detale prototypowe oraz realizujemy zlecenia wielkoseryjne. Usługi frezowania

W celu otrzymania wyceny na usługę frezowania, prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@ijpaliga.pl i załączenie w wiadomości modelu w formacie .step

Zalety usługi frezowania CNC

Frezowanie aluminium

Frezowanie tworzyw sztucznych

Aluminiowe formy wtryskowe

Prototypy i zlecenia seryjne

Wysoka powtarzalność i krótki czas realizacji

frezowanie CNC
Przykład frezowania <strong><a href=httpswwwijpaligapl title=druk 3D>3D<a><strong> w aluminium
CNC frezowanie Usługi frezowania
Prototypowa forma wykonana z aluminium

Przykład frezowania CNC tworzywa sztucznego

Frezowanie CNC tworzyw sztucznych – Dibond

Jak wygląda realizacja usługi w IJPALIGA?

Ofertę na usługę frezowania CNC tworzymy na podstawie przesłanego przez klienta komputerowego modelu. Preferowany jest model w formacie .STEP ale akceptujemy też pliki innych rozszerzeń. Jeśli klient nie posiada cyfrowego pliku z modelem, możemy zaproponować jego stworzenie jako osobą usługę projektowania 3D. Do wykonania oferty, oprócz modelu 3D potrzebujemy kilku dodatkowych informacji. Klient musi zdefiniować materiał z którego ma zostać wykonany detal. Potrzebujemy informacji o ilości wykonywanych egzemplarzy i zdefiniowania pożądanej dokładności frezowanych części. Po przeanalizowaniu wymagań, klient otrzymuje ofertę mailem w ciągu 1 -2 dni od przesłania zapytania. Standardowy czas realizacji zleceń prototypowych wynosi 10 dni. Natomiast zmienia się on w zależności od aktualnego obłożenia frezarki CNC i zawsze jest podawany na ofercie przesyłanej do klienta.

Po akceptacji oferty. Przystępujemy do realizacji usługi frezowania. Pierwszą czynnością, którą wykonujemy jest zarezerwowanie materiału do obróbki w naszym magazynie lub w przypadku braku materiału. Zamówienie go u producenta. W drugiej kolejności programista rozpoczyna tworzenie ścieżki narzędzia niezbędnej do wytworzenia zamówionej części. Po zakończeniu tego etapu, przypisujemy termin wykonania tego zlecenia do frezarki. W przypadku większej ilości zadań do wykonania, zlecenia ustawiane są do kolejki z odpowiednimi priorytetami. Po wykonaniu, element jest czyszczony, mierzony, pakowany i wysyłany przesyłką kurierską do klienta.

Frezowanie CNC Jakiego typu materiały obrabiamy?

Specjalizujmy się w obrabianiu tworzyw sztucznych i aluminium. Posiadamy duże doświadczenie w frezowaniu CNC poniższych materiałów:

  • Różnych stopów aluminium
  • mosiądz
  • POM-C
  • ABS
  • PE500, PE1000
  • Teflon
  • PP
  • PA
  • PLEXI

Istnieje ponadto możliwość wykonania usługi frezowania CNC w innego rodzaju materiałach, jednak muszą one zostać wcześniej uzgodnione na etapie wystawiania oferty.