I.J.Paliga blogCiekawe, nowatorskie projekty zrealizowane z użyciem technologii druku 3D


druk 3d dronDruk 3D - idealna technologia do tworzenia części zamiennych do cywilnych dronów.

Przejdź do artykułu: Druk 3D - drondruk 3d termoformowanieDruk 3D alternatywną metodą wytwarzania form do procesu termoformowania.

Przejdź do artykułu: Druk 3D - termoformowaniedruk 3d hydroformowanieDruk 3D oferuje możliwość stworzenia wytrzymałej formy do użytku w procesie hydroformowania.

Przejdź do artykułu: Druk 3D - hydroformowaniedruk 3d mostInżynierowie w Holandii jako pierwsi na świecie drukują w 3D most. Konstrukcja powstaje nad jednym z Amsterdamskich kanałów a jej ukończenie planowane jest na 2017 rok.

Przejdź do artykułu: Drukowany 3D mostdruk 3d samochódTargi w Genewie należą do jednych z najważniejszych wydarzeń w branży motoryzacyjnej. Od 2015 roku, również podczas tego wydarzenia możemy zobaczyć akcenty związane z drukiem 3D - takie jak stworzony w technologi przyrostowej samochód.

Przejdź do artykułu: Drukowany 3D samochóddruk 3d mebleProjektanci wnętrz odkrywają technologie druku 3D, podpatrują rozwiązania występujące w przyrodzie i na ich podstawie tworzą funkcjonalne oraz komfortowe meble codziennego użytku.

Przejdź do artykułu: Drukowane 3D meble